برای تبلیغ در وب سایت ایمیل بزنید
پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

باغچه کوچک خانگی درست کنید - پایگاه علمی سرگرمی و تفریحی آموزش درآمد کارآفرینی خلاقیت هنر خوداشتغالی
X
تبلیغات
رایتل

مدآنلاین: طبیعت باعث آرامش و رضایت خاطر شما می‌شود. هیچ چیز بهتر از این نیست که خود را در میان انبوهی از گیاهان و گل‌های زیبا  تصور کنید و به صدای آواز پرندگان گوش کرده یا چشم‌اندازهایی خیره‌کننده تماشا کنید.
اگر احساس می‌کنید روزی استرس‌آمیز و کسل‌کننده را پشت سر گذاشته‌اید، به باغچه حیاط خود رفته و از هوای تازه تنفس کنید. مطمئن باشید تاثیر بسزایی بر روحیه شما خواهد گذاشت.

 

 برای آنهایی که طالب طبیعت و زیبایی‌های آن هستند، پروژه‌ای آسان برای درست کردن باغچه‌ای خانگی ارائه می‌د‌هیم. باغچه رومیزی کوچک که بهترین گزینه برای قرار دادن در پاسیو است! جالب است بدانید که تنها 5 دقیقه زمان برای درست کردن آن کافی است. تنها چیزی که نیاز دارید، لوازم مینیاتوری باغ و چند گیاه خزنده دوست‌داشتنی است. بقیه کار، بستگی به خلاقیت و ابتکار شما دارد.

به تصاویر نگاه کنید و مطمئن باشید شما می‌توانید حتی نمونه‌ای بهتر از اینها خلق کنید. کافی است چند سیم مفتول یا چوب‌های خشک تزئینی و مقداری سنگ را داخل جعبه‌ای کوچک ریخته و اطراف آنها را با گیاهان خزنده پر کنید. برای زیباتر شدن لازم است از انواع گونه‌های تزئینی مانند صندوق نامه یا سنگفرش‌های چوبی نیز استفاده کنید. حالا می‌توانید باغچه خود را روی میز تعبیه کرده و در پاسیو یا گوشه‌ای از اتاق نشیمن قرار دهید و کانون دیدی بسیار خیره‌کننده ایجاد کنید.

مترجم: نازنین محمدی